The Trail

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 586.4 MB
  • Version 1.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Kongregate, Inc.
Bilmediğiniz bir ülkede macera dolu yolculuğa katılabileceğiniz The Trail oyununda muhteşem manzaralar eşliğinde yürüyüşler yapabilirsiniz.

Efsanevi tasarımcı ve Good Game türünün yaratıcısı olan Peter Molyneux'un yeni oyunu olan The Trail; Molyneux'un önceki oyunları Theme Park, Zindan Keeper, Fable, Populous ve Godus'u da içeren muhteşem bir oyundur. Uzun bir yolculuğa çıkabileceğiniz bu oyunda yolun sonunda devasa bir servete sahip olabilirsiniz!

Eden Falls kasabasına ulaşmak için macera dolu bir yürüyüş gerçekleştireceğiniz bu oyunda keşifler yapabileceğiniz gibi ticari ilişkilerde de bulunabilirsiniz. Ayrıca yerleşmek istediğiniz bölgelerde de dilediğiniz gibi bir yapı inşa edebilirsiniz.

Birbirinden farklı ve aksiyon dolu parkurlardan oluşan The Trail oyunu; muhteşem manzaralar eşliğinde yürüyebileceğiniz grafikleri de kullanıcılarına sunuyor.

Dokunmatik ekranı sayesinde yalnızca başparmaklarınızı kullanarak rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyun keyifli vakitler geçirmenizi sağlar. Yeni dünyalara seyahat edebileceğiniz The Trail oyununda zanaat ve ticaret öğrenebilir, bu sayede servetinizi artırabilirsiniz.

Yaşadığınız bölgeye yeni özellikler kazandırmak için daha fazla kilidi açmanız gereken bu oyunda bir topluluk oluşturarak çalışın ve kasabanızı güçlendirin! Yolculuğunuz boyunca size eşlik edebilecek interaktif bir köpeğe de sahip olabileceğiniz bu oyunu sizde cihazınıza yükleyerek eğlenceli ve macera dolu anlar yaşayabilirsiniz!

 

 

Daha Fazla Göster
The Trail indir
DİĞER SÜRÜMLER